Boyacı Bilişim Hizmetleri;

Teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle donanım ve yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. Boyacı Bilişim Hizmetleri, 2008 yılında Bandırma’da bilişim teknolojisi alanında , perakende mağazacılık hizmeti vermek için kurulmuş, gelişen süreç içerisinde uluslar arası bir çok markanın satış partneri olmuştur. Perakendeciliğin yanı sıra kurumsal donanım tedariği ve teknik servis hizmetlerini de veren firmamız siz değerli paydaşlarımızın takdiri ve memnuniyeti ile gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir. Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Boyacı Bilişim olarak;

Müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir. Boyacı Bilişim Olarak; Boyacı Bilişim için müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini en uygun çözümlerle karşılamak daima önceliklidir. Boyacı Bilişim, sadece yaratıcı ekipleri, ürünleri ve çözümleriyle değil, satış sonrası hizmetlerde sağladığı güvenirlilik ve yüksek iş ahlakıyla da bilinmektedir. Burada bütün çalışanlar bildiğini paylaşmanın, yaratıcı olmanın ve müşteriye kendi gücünü fark etmesi için aracılık etmenin değerine inanır.

Kurum/Kuruluşların ihtiyacına yönelik Yazılım Çözümleri

Türkiye’nin en önemli firmaların çözümlerini sizlerle buluşturma, kurulum, eğitim ve teknik destek hizmetlerini vermekteyiz. ERP 12 yazılım, Mikro yazılım, Sentez Yazılım ve Cats Yazılım Geliştirme Teknolojilerinin, yetili dağıtıcısı olup sizlerin taleplerine yönelik çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kurum ve özel sektöre yönelik Teknik Servis Hizmeti

Konusunda deneyimli personellerden oluşan teknik servisimizin satışını yaptığımız donanım ve yazılımların desteğini vermekle beraber birçok kurum ve özel sektöre kurumsal servis hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler arasında kişisel bilgisayarların bakımı ve onarımı, güvenlik kamera sistemlerinin kurulumu, yazılımların kurulum, eğitim ve entegrasyonlarının yapılması, Arvento araç takip sistemlerinin montaj ve bakım hizmetleri bulunmaktadır.

Kurumsal tüm ihtiyaçlara yönelik Donanım Çözümleri

Boyacı Bilişim olarak kurumların ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılayan donanım çözümlerini marka bağımsız olarak sunuyor, en efektif karşılaştırma yöntemleri ile alternatifleri modelliyor ve kurumların temel işlerine odaklanabilmeleri, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilmeleri için donanım danışmanlığı sağlıyoruz.