Firmamız Bandırma’nın en eski güvenlik sistemi hizmeti veren firmalarından olup bu konuda, güvenlik ihlalini önlem almak amacıyla kullanılan tüm güvenlik sistemlerinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Güvenlik kamera sistemlerinde, firmamız United Securtiy ve Samsung ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Güvenlik sistemleri konusunda etkinlik gösteren Boyacı Bilişim 10 yıldır yönetim deneyimi ile birçok önemli projeye imza atmıstır.
Seçmiş olduğu kaliteli hizmet yaklaşımına uygun olarak,bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Konusunda deneyimli Boyacı Bilişim proje grubu,keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Boyacı Bilişim teknik destek ekibi, kaliteli hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

– Ev ve İşletme Güvenliğiniz İçin Sunduğumuz Haber Alma Hizmetleri;
– Uzak Teknik Yardım
– Uzak Videolu Gözetleme
– Ani Durum Bilgilendirme Hizmetleri
– Yangın, Hırsızlık, Acil Durum Vb Bilgilendirme Hizmetleri
– 7/24 Teknik Servis ve Onarım Hizmetleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri
PDKS “Personel devam kontrol sistemi” personelin belirlenen kontrol noktalarından giriş çıkışlarının PDKS cihazları ile zaman damgalı olarak kayıt altına alınması ile başlar. Bu kayıtlar online olarak PKDS programı’na iletilmesi analiz edilmesi ve analiz sonucunda hazırlanan raporlama, raporların insan kaynakları, finans programlarına aktarılması sürecinin tamamına PDKS sistemi denilmektedir.

– Personel kaçta işe geliyor, geç kalıyor mu ?
– Personel kaçta işten çıkıyor, erken çıkışlar oluyor mu ?
– Personel hangi vardiyada hangi aralıklarla çalışıyor ?
– Personel kaç saat çalışıyor ?
– Personel ne kadar efektif çalıştığını takip edebiliyor musunuz?
– Çalışma saatleriniz ve mesaileriniz kanunların dışına çıkıyor mu ?
– Mesaileri, izinleri, devamsızlıkları takip edebiliyor musunuz ?
– Mesaileri, izinleri, geç kalmaları ve bunların maaşa yansımasını hesaplayabiliyor musunuz ?
– Tüm bu işlemler için ne kadar zaman harcıyorsunuz ?

OTEL KAPI KONTROL SİSTEMLERİ

Tatil köyü, rezidans, butik otel ve yıldızlı otel odalarının kapılarında kullanılan GUSTAVO Otel kapı kilit sistemleri sağlamlığı ve yüksek teknolojisi ile hatasız çalışır. Temic ve Mifare kartları okuyabilen otel kapı kilitleri değişik materyal ve kilit mekanizmalarına sahiptir. Pil ile çalışan oda kilitleri son 100 geçiş de uyarı vererek pilinin değiştirilmesinin gerektiğini bildirir. Orijinal pilleri ile 25.000 geçişe imkan sağlayan otel kilit sistemlerinin pili bitmiş olsa bile mekanik anahtar ile oda kullanıma devam eder.

Resepsiyonda bulunan kart encoder ile otel müşterisinin hangi tarih aralığında odayı kullanabileceği kartın içerisine yazılır. Bitiş tarihinden sonra kart artık oda kilidini açmaz. Kartın kaybolması yahut çalınmasında resepsiyon eski kartı iptal ederek oda kapısını açabilecek yani kartlar üretebilir. Odalarda kullanılan energy saver müşterinin kodlanmış kartını takması ile birlikte oda içerisindeki elektrik, alarm, havalandırma yahut su tesisatını aktif hale geçirir. Çok ciddi enerji tasarrufu sağlayan energy saverler enerjinin ve suyun israfını engelleyerek oteli gereksiz masraflardan kurtarır.