ERP 12

Pratik, Güvenli, Uzun Ömürlü… Sektöre özel yazılım çözümlerimiz için işletmenize uygun çözümleri sunuyoruz. ERP12 satış yönetiminde kendini kanıtlamış, güçlü referanslara sahip bir yazılımevidir.

Birçok sektöre uyumlu olan ERP 12 yepyeni çözümleriyle sizlerin iş yönetiminizi şekillendiriyor. Rakiplerine nazaran sizlerin daha çok neler istediğini, sektörünüzdeki eksiklerin üzerine geliştirilmiş, ülke genelinde yüksek satış ve referansıyla en dikkat çeken yazılımlardan biridir.
Sistemin stabil olarak çalışması, sürekli geliştirilebilinir olması ve verilen desteğin müşteri memnuniyeti açısından bir çok rakip firmaya göre avantaj olarak görülmektedir.

UYGULAMA ALANLARI

Yepyeni Bir Çözümle Tanışın, İşinizi Doğru Yöneterek Büyütün

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu gelişimi işletmelerinde en iyi şekilde kullanmak isteyen Kobilerimiz için, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan çözümler üretiyoruz

Boyacı Bilişim olarak ERP 12 Yazılımın, Balıkesir-Çanakkale-Edirne-Tekirdağ-Kırklareli bölgelerinin genel dağıtıcısı olup, bölgesel satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmakta ve bölgesinde alt bayi oluşturma şansına da sahiptir.