Connected (Bağlı) Navigasyon ve LCD Mesajlaşma Birimi

Gidilecek nokta merkezden araca gönderilerek cihazda rotanın otomatik olarak çizilmesi ve navigasyonun başlatılması sağlanabilir. Ayrıca araç ve merkez arasında İki yönlü yazılı mesajlaşma yapılabilir. Araçta görev formları doldurularak merkeze gönderilebilir.

Sürücü Tanıma Birimleri

Sürücülere verilecek kimlik kartları veya anahtarlık şeklindeki iButton’lar ile hangi aracın, hangi sürücü tarafından, ne kadar süreyle kullanıldığı takip edilebilir. Hiçbir kart veya buton kullanmadan, sürücüler sadece şifre girişi de yapabilir. Tuş takımı sayesinde isteğe özel birçok ilave uygulama geliştirilebilir.

Acil Yardım Pedalı ve Butonu

Araç içine yerleştirilen bu birimler sayesinde, sürücü acil bir durum ile karşılaştığında bu pedala veya butona basarak merkeze ve ilgili kişilerin cep telefonlarına alarm mesajı gönderebilir.

Sıcaklık Sensörü

Sıcaklık sensörü sayesinde sensörün monte edildiği yerdeki sıcaklık bilgisi düzenli olarak raporlanır, sıcaklık değerleri istenilen değerlerin altına indiğinde veya üstüne çıktığında alarm gönderilir.

Dinleme Birimi

Araca yerleştirilen mikrofon sayesinde aracın içi istenildiğinde uzaktan dinlenebilir.

Sesli Görüşme Kiti

Sesli Görüşme Kiti sayesinde araç ile iki yönlü sesli görüşme yapılabilir. Araç telefonla aranabilir ve sürücünün sadece tek bir numarayı arayabileceği şekilde ayarlama yapılabilir.

Kapı Sensörü

Kapılara takılan sensör sayesinde kapıların nerede ve ne zaman açılıp kapandığı takip edilebilir, kapı açıldığında veya kapandığında alarm gönderilebilir.

Yakıt Seviye Tespit Sensörü

Tır, kamyon ve benzeri mazotlu araçların yakıt depolarına takılan bu sensör ile araçların yakıt seviyeleri ve yakıt tüketimleri takip edilebilir. Yakıt seviyesindeki ani artış ve azalış durumlarında alarm mesajı gönderilir. Yakıt seviyesi hareketleri, güncel ve geçmişe dönük raporlar ile takip edilebilir.

Darbe Sensörü

Darbe sensörü sayesinde araç kaza yaptığında kaza yeri otomatik olarak bildirilir.

Acil Durum, Teknik Yardım ve Sürücü Tanıma Kiti

Sürücü tanıma birimi, acil durum ve teknik yardım butonlarının kombine olarak tek bir kutu içinde yer aldığı birimdir.